Časopis pro politiku a mezinárodní vztahy

Global Politics

Časopis pro politiku a mezinárodní vztahy

Výběrové řízení na pozici Projektový koordinátor

Časopis pro politiku a mezinárodní vztahy Global Politics vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektový koordinátor.

Koordinátor bude mít na starost projekt navázání spolupráce s mladými talentovanými lidmi, kteří mají zájem o mezinárodní dění a chtěli by o něm psát. Úkolem koordinátora bude sepsání žádosti o grant a po jejím vyřízení bude zodpovídat za realizaci projektu.

Požadujeme především aktivní přístup k práci a znalost angličtiny. Předchozí zkušenosti s grantovými žádostmi jsou výhodou, ale nikoliv podmínkou. Práce je nárazová a lze ji zpočátku dělat odkudkoliv. Projekt bude probíhat v akademickém roce 2013/2014, ale je třeba na něm začít pracovat již během prázdnin.

Nabízíme praxi v odborném webovém časopisu s více než desetiletou tradicí, zázemí na akademické půdě Fakulty sociálních studií, možnost rozvíjet vaše manažerské dovednosti a získávání nových kontaktů. Koordinátor bude mít podporu týmu zkušených redaktorů. V případě úspěchu při žádání o grant a výborně odvedené práci bude po vzájemné dohodě s redakcí možná odměna formou stipendia.

Životopis a stručný motivační dopis, proč byste práci chtěli dělat a co od ní očekáváte, posílejte na adresu redakce@globalpolitics.cz do 25. června. O výsledcích výběrového řízení budete informováni do konce června.

blog comments powered by Disqus
Autor
Markéta Bartoníčková
Rubrika
Články
Publikováno
10. 6. 2013